Basic Shortcodes Library (7.x-1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (15 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Type
oc: Tipe

en: None
oc: Pas cap

en: Center
oc: Centre

en: Name
oc: Nom

en: Teaser
oc: Acròcha

en: Layout
oc: Afichatge

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Expanded
oc: Desplegat

en: Inline
oc: Sus la meteissa linha

en: Address
oc: Adreça

en: City
oc: Vila

en: Left
oc: Esquèrra

en: Right
oc: Dreita

en: Columns
oc: Colomnas
