Basic Shortcodes Library (7.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (21 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Type
pl: Typ

en: None
pl: Brak

en: Center
pl: Środek

en: Name
pl: Nazwa

en: Teaser
pl: Skrót

en: Layout
pl: Układ

en: Expanded
pl: Rozwinięte

en: Inline
pl: Przed polem

en: Normal
pl: Zwykły

en: Address
pl: Adres

en: Note
pl: Notatka

en: Button
pl: Przycisk

en: City
pl: Miasto

en: Collapsed
pl: Zwinięte

en: Phone number
pl: Numer telefonu

en: Left
pl: Lewo

en: Right
pl: Prawo

en: Toggle
pl: Przełącz

en: Blockquote
pl: Cytowanie

en: Columns
pl: Kolumny
