Basic Shortcodes Library (7.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (20 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Type
ro: Tip

en: None
ro: Nimic

en: Center
ro: Centru

en: Name
ro: Nume

en: Link target
ro: Ținta link-ului

en: Layout
ro: Prezentare

en: Email
ro: email

en: Expanded
ro: Expandat

en: Address
ro: Adresă

en: Button
ro: Buton

en: City
ro: Oraş/Sector

en: Collapsed
ro: Colapsat

en: Phone number
ro: Număr de telefon

en: Left
ro: Stânga

en: Right
ro: Dreapta

en: Contact information
ro: Informații contact

en: Blockquote
ro: Citat

en: Columns
ro: Coloane

en: Invisible
ro: Invizibil
