Basic Shortcodes Library (7.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (22 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Type
sk: Typ

en: None
sk: Žiadne

en: Center
sk: Na stred

en: Name
sk: Názov

en: Link target
sk: Cieľ prepojenia

en: Teaser
sk: Upútavka

en: Layout
sk: Rozloženie

en: Email
sk: E-mail

en: Expanded
sk: Rozbalené

en: Inline
sk: V riadku

en: Normal
sk: Normálny

en: Address
sk: Adresa

en: Note
sk: Poznámka

en: Button
sk: Tlačidlo

en: City
sk: Mesto

en: Collapsed
sk: Zbalené

en: Phone number
sk: Telefónne číslo

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: Contact information
sk: Kontaktné informácie

en: Toggle
sk: Prepínať
