Basic Shortcodes Library (7.x-1.0-beta1) - en to ta translation catalogue (12 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Type
ta: வகை

en: None
ta: இல்லை

en: Center
ta: மையம்

en: Name
ta: பெயர்

en: Email
ta: மின்னஞ்சல்

en: Expanded
ta: விரிவாக்கப்பட்டது

en: Inline
ta: ஒரேவரியில்

en: Button
ta: விசை

en: Left
ta: இடது

en: Right
ta: வலது

en: Columns
ta: நெடுவரிசை
