Scald: Media Management made easy (7.x-1.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (40 entries)

en: User interface
lv: Lietotāja saskarne

en: Title
lv: Nosaukums

en: Next
lv: Tālāk

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: Delete
lv: Dzēst

en: Type
lv: Veids

en: Author
lv: Autors

en: Actions
lv: Darbības

en: Tag
lv: Birka

en: Edit
lv: Labot

en: Search
lv: Meklēt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Weight
lv: Svars

en: The configuration options have been saved.
lv: Konfigurācijas opcijas ir saglabātas.

en: Required
lv: Obligāts

en: Name
lv: Nosaukums

en: edit
lv: labot

en: Import
lv: Importēt

en: Save
lv: Saglabāt

en: View
lv: Skatīt

en: search
lv: meklēt

en: User
lv: Lietotājs

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Thumbnail
lv: Sīktēls

en: Provider
lv: Pakalpojumu sniedzējs

en: Ascending
lv: Augošā secībā

en: Descending
lv: Dilstošā secībā

en: Optional
lv: Neobligāts

en: Defaults
lv: Noklusējumi

en: Source
lv: Avots

en: Search results
lv: Meklēšanas rezultāts

en: Deleted
lv: Dzēsts

en: Ok
lv: Labi

en: Context
lv: Konteksts

en: Sort
lv: Kārtot

en: Identifier
lv: Identifikators

en: by !name
lv: !name

en: manage fields
lv: pārvaldīt laukus

en: Library
lv: Bibliotēka

en: manage display
lv: pārvaldīt attēlojumu
