Scald: Media Management made easy (7.x-1.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (40 entries)

en: User interface
sk: Používateľské rozhranie

en: Title
sk: Názov

en: Next
sk: Ďalej

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Type
sk: Typ

en: Author
sk: Autor

en: Actions
sk: Akcie

en: Tag
sk: Značka

en: Edit
sk: Upraviť

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Weight
sk: Váha

en: The configuration options have been saved.
sk: Nastavenia konfigurácie boli uložené.

en: Required
sk: Povinné

en: Name
sk: Názov

en: edit
sk: upraviť

en: Import
sk: Importovať

en: Save
sk: Uložiť

en: View
sk: Zobraziť

en: search
sk: vyhľadávanie

en: User
sk: Používateľ

en: Thumbnail
sk: Miniatúra

en: Terms
sk: Termíny

en: S
sk: J

en: Provider
sk: Poskytovateľ

en: Ascending
sk: Vzostupne

en: Descending
sk: Zostupne

en: Optional
sk: Nepovinné

en: Defaults
sk: Predvolené

en: Source
sk: Zdroj

en: Search results
sk: Výsledky vyhľadávania

en: Deleted
sk: Odstránený

en: Authors
sk: Autori

en: Contexts
sk: Kontexty

en: Context
sk: Kontext

en: Sort
sk: Zoradiť

en: by !name
sk: od !name

en: manage fields
sk: spravovať polia

en: Library
sk: Knižnica

en: manage display
sk: spravovať zobrazenie
