Scald: Media Management made easy (7.x-1.0-rc1) - en to bo translation catalogue (72 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Save configuration
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Type
bo: རིགས

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: more
bo: དེ་ལས་མང་བ

en: Tags
bo: དབྱེ་རྟགས

en: updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་པ།

en: Tag
bo: དབྱེ་རྟགས

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Search
bo: འཚོལ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: The configuration options have been saved.
bo: སྒྲིག་འགོད་ཀྱི་གདམ་ཚན་ཉར་ཚགས་བྱས་ཟིན།

en: Image
bo: པར་རིས

en: Required
bo: དགོས་ངེས་ཡིན་པ

en: Name
bo: མིང

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Import
bo: ནང་འདྲེན

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: search
bo: འཚོལ་བཤེར

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Unknown
bo: རྒྱུས་མེད་པ

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Options
bo: གདམ་ཚན

en: Are you sure you want to delete %title?
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་%title་སུབ་ཐག་ཆོད་ཡིན་ནམ།

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: Thumbnail
bo: བསྡུས་རིས།

en: Load
bo: ནང་ཕེབ།

en: Terms
bo: ཐ་སྙད

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Ascending
bo: ཇེ་མཐོ

en: Descending
bo: ཇེ་དམའ

en: Optional
bo: གདམ་ཁ་ཡིན་པ

en: Defaults
bo: སྔར་ཡོད

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: ‹ previous
bo: ‹ སྔོན་མ

en: next ›
bo: འོག་མ ›

en: Source
bo: ཁུངས

en: Search results
bo: འཚོལ་བཤེར་གྱི་མཇུག་འབྲས

en: Deleted
bo: སུབ་ཚར་བ

en: @type: deleted %title.
bo: @type་ཡིན་པའི་%title་སུབ་ཟིན།

en: Loading...
bo: འཇུག་བཞིན་ཡོད་པ་་་

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Debug
bo: སྐྱོན་སེལ

en: Contexts
bo: ནང་དོན་གོང་འོག

en: « first
bo: « ངོས་དང་པོ

en: last »
bo: ངོས་རྗེས་མ »

en: Loading
bo: འཇུག་བཞིན་ཡོད

en: Devel
bo: གསར་འདོན།

en: Context
bo: ནང་དོན་གོང་འོག

en: Identifier
bo: ཨང་རྟགས

en: Add context
bo: ནང་དོན་གོང་འོག་ཁ་སྣོན

en: Close Window
bo: སྒེའུ་ཁུང་རྒྱག་པ

en: Close window
bo: སྒེའུ་ཁུང་རྒྱག་པ

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: @type %title has been deleted.
bo: རིགས་@type་ཡིན་པའི་%title་སུབ་ཟིན།

en: No results
bo: མཇུག་འབྲས་མེད

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: manage fields
bo: གནས་ཁོངས་དོ་དམ

en: manage display
bo: འཆར་སྟངས་དོ་དམ

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
