Scald: Media Management made easy (7.x-1.0-rc2) - en to bg translation catalogue (50 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Type
bg: Тип

en: Author
bg: Автор

en: Actions
bg: Действия

en: Cancel
bg: Отмени

en: Description
bg: Описание

en: more
bg: още

en: Tags
bg: Таг

en: updated
bg: Актуализирано

en: Edit
bg: Редактирай

en: Search
bg: Търси

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Weight
bg: Тегло

en: The configuration options have been saved.
bg: Настройките са запазени.

en: Image
bg: Снимка

en: Required
bg: Задължително

en: Name
bg: Име

en: edit
bg: редактирай

en: Import
bg: Импортирай

en: Save
bg: Запази

en: Update
bg: Промени

en: Add
bg: Добави

en: View
bg: Прегледай

en: hidden
bg: скрит

en: search
bg: Търсене

en: Unknown
bg: Неизвестно

en: User
bg: Потребител

en: Options
bg: Параметри

en: Are you sure you want to delete %title?
bg: Сигурни ли сте, че искате да изтриете %title?

en: Thumbnail
bg: Умалена

en: Load
bg: Зареди

en: Ascending
bg: Нарастващ

en: Descending
bg: Намаляващ

en: Optional
bg: По желание

en: Property
bg: Свойство

en: ‹ previous
bg: ‹ предишна

en: next ›
bg: следваща ›

en: Source
bg: Източник

en: Search results
bg: Резултати от търсенето

en: Deleted
bg: Изтрито

en: @type: deleted %title.
bg: @type: изтрит %title.

en: Apply
bg: Търси

en: « first
bg: « първа

en: last »
bg: последна »

en: Loading
bg: Зареждане

en: @type %title has been deleted.
bg: @type %title е изтрит/a.

en: by !name
bg: от
