Scald: Media Management made easy (7.x-1.0-rc2) - en to hy translation catalogue (42 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Type
hy: Տեսակ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: more
hy: ավելի

en: Tags
hy: Թեգեր

en: updated
hy: թարմացում

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Search
hy: Որոնել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: The configuration options have been saved.
hy: Կոնֆիգուրացված տարբերակները պահպանված են:

en: Image
hy: Նկար

en: Required
hy: Պարտադիր

en: Name
hy: Անուն

en: edit
hy: խմբագրել

en: Import
hy: Ներմուծել

en: Save
hy: Պահպանել

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Add
hy: Ավելացնել

en: View
hy: Դիտել

en: search
hy: որոնել

en: Unknown
hy: Անհայտ

en: User
hy: Օգտագործող

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: Are you sure you want to delete %title?
hy: Դուք համոզված ե՞ք, որ ցանկանում եք ջնջել %title:

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Provider
hy: Մատակարար

en: Ascending
hy: Ըստ աճման

en: Descending
hy: Ըստ նվազման

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: ‹ previous
hy: ‹ նախորդը

en: next ›
hy: հաջորդը ›

en: Source
hy: Աղբյուր

en: Deleted
hy: Ջնջված է

en: « first
hy: « առաջինը

en: Loading
hy: Բեռնում
