Scald: Media Management made easy (7.x-1.0-rc2) - en to mk translation catalogue (14 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Type
mk: Тип

en: Author
mk: Автор

en: Actions
mk: Акции

en: Search
mk: Барање

en: Required
mk: Побарано

en: edit
mk: промени

en: Import
mk: Внесување

en: Add
mk: Додај

en: search
mk: барање

en: ‹ previous
mk: ‹ претходно

en: « first
mk: « прв

en: last »
mk: последно »

en: - All -
mk: - Сите -
