Scald: Media Management made easy (7.x-1.0-rc4) - en to he translation catalogue (77 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Type
he: סוג

en: Author
he: מחבר/ת

en: Actions
he: פעולות

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: more
he: עוד

en: Tags
he: תגיות

en: updated
he: עודכן

en: Tag
he: תגית

en: Edit
he: עריכה

en: Search
he: חיפוש

en: Reset
he: איתחול

en: Weight
he: משקל

en: The configuration options have been saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: Image
he: תמונה

en: Required
he: נדרש

en: Name
he: שם

en: edit
he: עריכה

en: Import
he: יבוא

en: Save
he: שמירה

en: Update
he: עדכון

en: Add
he: הוספה

en: View
he: צפיה

en: hidden
he: מוסתר

en: URL
he: כתובת URL

en: search
he: חיפוש

en: Unknown
he: לא ידוע

en: User
he: משתמש

en: Options
he: אפשרויות

en: Are you sure you want to delete %title?
he: האמנם ברצונך למחוק את '%title'?

en: Module
he: מודול

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Thumbnail
he: תמונת אצבע

en: Terms
he: מונחים

en: Desc
he: יורד

en: Provider
he: ספק

en: Ascending
he: עולה

en: Descending
he: יורד

en: Optional
he: אופציונאלי

en: Defaults
he: ברירות מחדל

en: Sort by
he: מיון לפי

en: ‹ previous
he: ‹ לעמוד הקודם

en: next ›
he: לעמוד הבא ›

en: Source
he: מקור

en: Search results
he: תוצאות חיפוש

en: Deleted
he: נמחק

en: @type: deleted %title.
he: @type: %title נמחק.

en: Loading...
he: טוען...

en: Apply
he: החל

en: Authors
he: מחברים

en: Debug
he: אתר באגים

en: Contexts
he: הקשרים

en: « first
he: « לעמוד הראשון

en: last »
he: לעמוד האחרון »

en: Loading
he: בטעינה

en: Context
he: הקשר

en: Identifier
he: מזהה

en: Add context
he: הוסף הקשר

en: Close Window
he: סגירת חלון

en: Close window
he: סגירת חלון

en: Offset
he: היסט

en: Data
he: נתונים

en: @type %title has been deleted.
he: @type %title נמחק.

en: by !name
he: ע"י !name

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: manage fields
he: ניהול שדות

en: Library
he: ספריה

en: manage display
he: ניהול תצוגה

en: contexts
he: הקשרים

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
