Scald: Media Management made easy (7.x-1.1) - en to br translation catalogue (7 entries)

en: Title
br: Titl

en: Save configuration
br: Saveteiñ ar c'hefluniadur

en: Delete
br: Dilemel

en: Edit
br: Kemmañ

en: Search
br: Enklask

en: Import
br: Enporzh

en: Update
br: Hizivadenn
