Scald: Media Management made easy (7.x-1.1) - en to sq translation catalogue (36 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Save configuration
sq: Ruaj konfigurimin

en: Delete
sq: Fshij

en: Type
sq: Lloji

en: Author
sq: Autori

en: Actions
sq: Veprimet

en: Cancel
sq: Anulo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: more
sq: tjetër

en: Tags
sq: Etiketat

en: updated
sq: u përditësua

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Search
sq: Kërko

en: Reset
sq: Rifillo

en: Weight
sq: Pesha

en: The configuration options have been saved.
sq: Opsionet e konfigurimit u ruajtën.

en: Required
sq: Kërkohet

en: Name
sq: Emri

en: edit
sq: ndrysho

en: Import
sq: Importo

en: Save
sq: Ruaj

en: Update
sq: Rifresko

en: search
sq: kërko

en: Unknown
sq: Nuk njihet

en: User
sq: Përdoruesi

en: file
sq: skedar

en: Are you sure you want to delete %title?
sq: Jeni i sigurt që dëshironi të eleminoni %title?

en: Optional
sq: Me dëshirë

en: ‹ previous
sq: ‹ paraardhëse

en: next ›
sq: në vazhdim ›

en: Search results
sq: Rezultatet e kërkimit

en: @type: deleted %title.
sq: @type: u eleminua %title.

en: « first
sq: « e para

en: last »
sq: e fundit »

en: @type %title has been deleted.
sq: @type %title u eleminua.

en: by !name
sq: nga !name
