Scald: Media Management made easy (7.x-1.10) - en to ga translation catalogue (17 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Remove
ga: Bain

en: more
ga: Tuilleadh

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: View
ga: Féach ar

en: Created
ga: Cruthaithe

en: Updated date
ga: Nuashonraithe

en: ‹ previous
ga: ‹ siar

en: next ›
ga: ar aghaidh ›

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm

en: « first
ga: « céad lch.

en: last »
ga: lch. deir »

en: Delete translation
ga: Scrios an t-aistriúchán
