Scald: Media Management made easy (7.x-1.11) - en to ht translation catalogue (16 entries)

en: Type
ht: Tip

en: Author
ht: Otè

en: Description
ht: Deskripsyon

en: more
ht: plis

en: Tags
ht: Tag

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre

en: User
ht: Itilizatè

en: file
ht: fichye

en: Page
ht: Paj

en: Desc
ht: Des

en: Changed
ht: Chanje

en: Apply
ht: Aplike

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Asc
ht: Mont
