Scald: Media Management made easy (7.x-1.11) - en to km translation catalogue (57 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Delete
km: លុប

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Actions
km: អំពើ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Remove
km: យកចេញ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: more
km: បន្ថែមទៀត

en: Tags
km: ស្លាក

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: None
km: គ្មាន

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Link
km: តំណ

en: Center
km: កណ្តាល

en: Types
km: ប្រភេទ

en: Required
km: ទាមទារ

en: Parent
km: មេ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Add
km: បន្ថែម

en: View
km: មើល

en: Refresh
km: ធ្វើ​ឲ្យ​ស្រស់

en: search
km: ស្វែងរក

en: Unknown
km: មិន​ស្គាល់

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: file
km: ឯកសារ​

en: Options
km: ជម្រើស

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Are you sure you want to delete %title?
km: តើ​អ្នក​ពិត​ជា​ចង់​លុប​ %title ឬ ?

en: Page
km: ទំព័រ

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: Optional
km: ស្រេច​ចិត្ត

en: Operation
km: ប្រតិបត្តិការ

en: ‹ previous
km: ‹ មុន

en: next ›
km: បន្ទាប់ ›

en: Deleted
km: បាន​លុប

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Right
km: ស្តាំ

en: @type: deleted %title.
km: @type ៖ បាន​លុប %title ។

en: Loading...
km: កំពុង​ផ្ទុក​...

en: is
km: ជា

en: « first
km: « ដំបូង

en: last »
km: ចុងក្រោយ »

en: Loading
km: ផ្ទុក

en: Context
km: បរិបទ

en: Content ID
km: លេខ​សម្គាល់​មាតិកា

en: @type %title has been deleted.
km: @type %title ត្រូវ​បាន​លុប ។

en: manage fields
km: គ្រប់​គ្រង​វាល​

en: manage display
km: គ្រប់​គ្រង​ការបង្ហាញ
