Scald: Media Management made easy (7.x-1.13) - en to ca translation catalogue (105 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Type
ca: Tipus

en: Author
ca: Autor

en: Actions
ca: Accions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Remove
ca: Elimina

en: Description
ca: Descripció

en: more
ca: més

en: Tags
ca: Etiquetes

en: Yes
ca: Sí

en: updated
ca: actualitzat

en: created
ca: creat

en: Edit
ca: Edita

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: None
ca: Cap

en: Weight
ca: Pes

en: Link
ca: Enllaç

en: Center
ca: Centre

en: Types
ca: Tipus

en: Required
ca: Necessari

en: Parent
ca: Pare

en: Name
ca: Nom

en: edit
ca: edita

en: Save
ca: Desa

en: Insert
ca: Insereix

en: Update
ca: Actualitza

en: Blank
ca: Buit

en: Link Target
ca: destinació de l'enllaç

en: Add
ca: Afegeix

en: View
ca: Mostra

en: hidden
ca: ocult

en: Player
ca: Reproductor

en: Refresh
ca: Refresca

en: search
ca: cerca

en: Unknown
ca: Desconegut

en: User
ca: Usuari

en: file
ca: fitxer

en: Options
ca: Opcions

en: Created
ca: Creat

en: Are you sure you want to delete %title?
ca: Esteu segur de voler esborrar %title?

en: Page
ca: Pàgina

en: Module
ca: Mòdul

en: Advanced
ca: Avançat

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Load
ca: Càrrega

en: Provider
ca: Proveïdor

en: Ascending
ca: Ascendent

en: Descending
ca: Descendent

en: Optional
ca: Opcional

en: CSS classes
ca: Classes CSS

en: Operation
ca: Operació

en: Property
ca: Propietat

en: Defaults
ca: Per defecte

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Created date
ca: Data de creació

en: Updated date
ca: Data d'actualització

en: Link to content
ca: Enllaç al contingut.

en: in
ca: a

en: ‹ previous
ca: ‹ anterior

en: next ›
ca: següent ›

en: Source
ca: Font

en: Deleted
ca: Eliminat

en: Alignment
ca: Alineació

en: Caption
ca: Subtítol

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: Changed
ca: Canviat

en: @type: deleted %title.
ca: @type: %title eliminat.

en: Loading...
ca: Carregant...

en: CSS Classes
ca: Classes CSS

en: Apply
ca: Aplica

en: is
ca: és

en: Copy
ca: Copia

en: Authors
ca: Autors

en: Publisher
ca: Editor

en: « first
ca: « primer

en: last »
ca: últim »

en: Loading
ca: Carregant

en: Close Window
ca: Tanca la finestra

en: Close window
ca: Tanca la finestra

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Data
ca: Dades

en: Content ID
ca: ID del contingut

en: Cut
ca: Retalla

en: Paste
ca: Enganxa

en: @type %title has been deleted.
ca: @type %title ha estat eliminat.

en: by !name
ca: per !name

en: translate
ca: tradueix

en: Is not one of
ca: No és un de

en: Is one of
ca: És un de

en: Legend
ca: Llegenda

en: not in
ca: no està a

en: Is all of
ca: Són tots de

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Resource
ca: Recurs

en: manage fields
ca: gestiona els camps

en: Library
ca: Biblioteca

en: Render
ca: Renderitza

en: manage display
ca: gestiona la presentació

en: No Access
ca: Sense accés

en: Master
ca: Mestre

en: Delete translation
ca: Suprimeix la traducció
