Scald Audio.js Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: None
ar: لا شيء

en: Default
ar: الافتراضي

en: Loop
ar: حلقة

en: Autoplay
ar: تشغيل آلي

en: Display type
ar: نوع العرض
