Scald Audio.js Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: None
ca: Cap

en: Default
ca: Per defecte

en: Loop
ca: Bucle

en: Autoplay
ca: Reproducció automàtica

en: Display type
ca: Tipus de visualització
