Scald Audio.js Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: None
fr: Aucun(e)

en: Default
fr: Par défaut

en: Loop
fr: Boucle

en: Autoplay
fr: Lecture automatique

en: Display type
fr: Type d'affichage

en: Preload
fr: Préchargement

en: Scald Providers
fr: Fournisseurs Scald
