Scald Audio.js Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: None
hu: Nincs

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Loop
hu: Ismétlés

en: Autoplay
hu: Automatikus lejátszás

en: Display type
hu: Megjelenítés típusa

en: Preload
hu: Előtöltés
