Scald Audio.js Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: None
it: Nessuno

en: Default
it: Predefinito

en: Loop
it: Iterazione

en: Autoplay
it: Partenza automatica

en: Display type
it: Tipo di display
