Scald Audio.js Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: None
vi: Không có

en: Default
vi: Mặc định

en: Loop
vi: Lặp

en: Autoplay
vi: Tự động phát

en: Display type
vi: Kiểu trình bày

en: Preload
vi: Nạp trước
