Scald Audio.js Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: None
az: Yoxdur

en: Default
az: Susmaya görə

en: Loop
az: Döngə

en: Autoplay
az: Avtoişəsalma

en: Display type
az: Ekran növü
