Scald Audio.js Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: None
de: Keine

en: Default
de: Standard

en: Loop
de: Schleife

en: Autoplay
de: Automatisch abspielen

en: Display type
de: Anzeigetyp

en: Preload
de: Im Voraus laden
