Scald Audio.js Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: None
es: Ninguno

en: Default
es: Por defecto

en: Loop
es: Bucle

en: Autoplay
es: Auto reproducir

en: Display type
es: Tipo de presentación
