Scald Audio.js Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: None
et: Puudub

en: Default
et: Vaikimisi

en: Loop
et: Silmus

en: Autoplay
et: Automaatne esitamine

en: Display type
et: Kuva tüüp
