Scald Audio.js Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: None
fa: هیچ

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Loop
fa: حلقه

en: Autoplay
fa: پخش خودکار

en: Display type
fa: نوع نمایش

en: Mini
fa: کوچک
