Scald Audio.js Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: None
fi: Ei mitään

en: Default
fi: Oletus

en: Loop
fi: Kierros

en: Display type
fi: Näkymän tyyppi

en: Scald Providers
fi: Scald Tarjoajat
