Scald Audio.js Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: None
gl: Ningún

en: Default
gl: Predeterminado

en: Loop
gl: Bucle

en: Autoplay
gl: Reproducción automática

en: Display type
gl: Tipo de vista
