Scald Audio.js Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: None
he: ללא

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Loop
he: בלופ

en: Autoplay
he: הפעלה אוטומטית

en: Display type
he: סוג תצוגה

en: Mini
he: מיני
