Scald Audio.js Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: None
ja: なし

en: Default
ja: デフォルト

en: Loop
ja: ループ

en: Autoplay
ja: 自動再生

en: Display type
ja: 表示形式

en: Mini
ja: ミニ
