Scald Audio.js Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: None
lv: Nav

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Loop
lv: Cilpa

en: Autoplay
lv: Automātiskā atskaņošana

en: Display type
lv: Attēlojuma veids
