Scald Audio.js Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: None
nl: Geen

en: Default
nl: Standaard

en: Loop
nl: Lus

en: Autoplay
nl: Automatisch afspelen

en: Display type
nl: Weergavetype

en: Preload
nl: Vooraf laden
