Scald Audio.js Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: None
pl: Brak

en: Default
pl: Domyślny

en: Loop
pl: Pętla

en: Autoplay
pl: Autoodtwarzanie

en: Display type
pl: Wyświetl typ
