Scald Audio.js Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: None
pt: Nenhum

en: Default
pt: Padrão

en: Loop
pt: Laço

en: Autoplay
pt: Tocar automaticamente

en: Display type
pt: Tipo de exibição
