Scald Audio.js Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: None
pt: Nenhum

en: Default
pt: Por defeito

en: Loop
pt: Ciclo

en: Autoplay
pt: Início automático

en: Display type
pt: Mostrar tipo
