Scald Audio.js Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: None
ru: Нет

en: Default
ru: По умолчанию

en: Loop
ru: Цикл

en: Autoplay
ru: Автовоспроизведение

en: Display type
ru: Тип отображения

en: Mini
ru: Мини

en: Preload
ru: Предварительная нагрузка

en: Should the browser automatically play the mp3 file after loading?
ru: Должен ли браузер автоматически начинать воспроизведение mp3 файла после загрузки?

en: Should the browser automatically restart playing the mp3 file after finishing playing?
ru: Должен ли браузер автоматически повторять воспроизведение mp3 файла после окончания проигрывания?
