Scald Audio.js Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: None
ta: இல்லை

en: Default
ta: இயல்பான

en: Autoplay
ta: தானியங்கு

en: Display type
ta: காட்சி வகை

en: Mini
ta: சிறிய
