Scald Audio.js Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: None
tr: Hiçbiri

en: Default
tr: Varsayılan

en: Loop
tr: Döngü

en: Autoplay
tr: Otomatik oynatma

en: Display type
tr: Gösterim türü
