Scald Audio.js Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: None
uk: Немає

en: Default
uk: Базово

en: Loop
uk: Цикл

en: Autoplay
uk: Автозапуск

en: Display type
uk: Тип відображення

en: Mini
uk: Міні

en: Preload
uk: Попереднє завантаження

en: Should the browser automatically play the mp3 file after loading?
uk: Чи має браузер автоматично відтворювати mp3-файл після вантаження?

en: Should the browser automatically restart playing the mp3 file after finishing playing?
uk: Чи має браузер автоматично повторювати відтворювати mp3-файл по завершенні відтворення?
