Scald Chart (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Title
af: Titel

en: Enable
af: Aktiveer

en: Disable
af: Deaktiveer

en: Categories
af: Kategorieë

en: Center
af: Senter

en: !name field is required.
af: !name veld is verpligtend.

en: Subtitle
af: Subtitel
