Scald Chart (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Enable
ar: تفعيل

en: Disable
ar: تعطيل

en: Categories
ar: التصنيفات

en: Center
ar: المركز

en: Label
ar: التسمية

en: Top
ar: الأعلى

en: Bottom
ar: الأسفل

en: External
ar: خارجي

en: Left
ar: اليسار

en: Right
ar: اليمين

en: !name field is required.
ar: حقل "!name" ضروري.

en: Subtitle
ar: عنوان ثان

en: Data
ar: المعطيات
