Scald Chart (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Enable
ast: Activar

en: Disable
ast: Desactivar

en: Categories
ast: Categoríes

en: Center
ast: Centru

en: Label
ast: Etiqueta

en: Top
ast: Cimeru

en: Bottom
ast: Abaxo

en: Left
ast: Izquierda

en: Right
ast: Derecha

en: !name field is required.
ast: El campu !name ye obligatoriu
