Scald Chart (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Enable
be: Уключыць

en: Disable
be: Выключыць

en: Categories
be: Катэгорыі

en: Center
be: Цэнтр

en: Label
be: Подпіс

en: Top
be: Верх

en: Bottom
be: Знізу

en: Left
be: Злева

en: Right
be: Справа

en: !name field is required.
be: !name – абавязковае поле.

en: Subtitle
be: Падзагаловак

en: Data
be: Дадзенныя
