Scald Chart (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Enable
bg: Активирай

en: Disable
bg: Дезактивирай

en: Categories
bg: Категории

en: Center
bg: Център

en: Label
bg: Заглавие

en: Top
bg: Връх

en: Bottom
bg: Дъно

en: Right
bg: Дясно

en: !name field is required.
bg: !name полето е задължително.

en: Subtitle
bg: Подзаглавие
