Scald Chart (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Enable
bs: Omogući

en: Disable
bs: Onemogući

en: Categories
bs: Kategorije

en: Label
bs: Oznaka

en: !name field is required.
bs: !name polje je obavezno
