Scald Chart (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Enable
ca: Habilita

en: Disable
ca: Inhabilita

en: Center
ca: Centre

en: Label
ca: Etiqueta

en: Top
ca: Part superior

en: Bottom
ca: Part inferior

en: External
ca: Extern

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: !name field is required.
ca: El camp !name és obligatori.

en: Subtitle
ca: Subtítol

en: Data
ca: Dades
