Scald Chart (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Enable
cy: Galluogi

en: Disable
cy: Analluogi

en: Categories
cy: Categorïau

en: Credit
cy: Credyd

en: !name field is required.
cy: Mae maes !name yn ofynnol.

en: Subtitle
cy: Is-deitl
